Aktuality MŠ

Zveřejněno 9. 10. 2017

Větrobraní

Letos jsme uskutečnili naší „bublifukiádu“ – větrohraní,  v pondělí 9.10.2017 dopoledne na naší školkové zahradě.

Většina dětí si donesla bublifuky a větrníky a kdo náhodou zapomněl, hodní kamarádi mu bublifuk půjčili. Pokud na něho nezbylo, mohl barevné bublinky chytat, nebo do nich foukat.

Skřítkové si sami vyrobili papírové vlaštovky a uspořádali pro nás podívanou a soutěžili, čí vlaštovka dolétne nejdál. A vyhrál Filip.

A ještě jsme měli jedno podzimní překvapení. Paní Výborná pro nás upekla perníčky v podobě krásných ježečků a my jsme si je, na dílničce, mohli nazdobit a odnést si je domů. Protože perníček voněl a měli jsme na něj obrovskou chuť, dala nám paní Výborná ještě malou houbičku a tu jsme si také mohli nazdobit a hned sníst. To byla mňamka! Mockrát děkujeme, pečete úžasně!

Dopoledne bylo zábavné a veselé a my se můžeme těšit opět za rok na další naše větrohraní.

děti a učitelky MŠ