Aktuality MŠ

Zveřejněno 4. 10. 2017

Zábavné dopoledne s Billou

Dnes 4. 10. 2017 jsme měli možnost prožít netradiční, příjemné dopoledne. Postarali se o to zástupci obchodu Billa, ve spolupráci s kulturním domem ve Vejprtech a naší MŠ.

Z Billy objednali skákací hrady pro děti a připravili věcné odměny pro všechny zúčastněné děti. Paní učitelky ze školky vymyslely a nachystaly v sále MěKaSSu na celé dopoledne zajímavé soutěže. Děti z první třídy a ze školky se rozdělily do menších skupinek, procházely stanoviště, kde získávaly razítka do svých kartiček. Na stanovištích, společně se zaměstnanci Billy, stáli žáci 9. třídy a pomáhali v organizaci her. Děti se velice těšily také na skákací hrady a ani se jim nechtělo odejít.

Na konci programu zaměstnanci Billy zazpívali dětem písničky, pustila se hudba a děti si mohly i zatancovat, nebo zazpívat.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci dnešního dopoledne.

učitelky MŠ